Nieuw korfbalseizoen / GRATIS statistieken

Beste Korfbalvereniging,

Nu de bond de poule indeling voor zowel de zaal als het veld bekend gemaakt heeft is het verstandig om ook uw wedstrijdvideo uitwisseling te regelen. Natuurlijk kunt u weer gebruik maken van de diensten van wedstrijdvideo.com.

Dit jaar is de dienst samen gegaan met AnalyzeTeam. (zie ook: artikel) Dit heeft voor u als vereniging de volgende voordelen:

–          De goedkoopste video uitwisseling met de meeste optie’s
–          Beelden terug kijken met het hele team zonder extra (verborgen) kosten
–          1 op 1 integratie met de bewezen statistieken tools van AnalyzeTeam
–          Meeste deelnemende ploegen
–          Terug kijken wie uit uw team de beelden bekeken heeft
–          Eenvoudig beelden opvragen van wedstrijden die niet in uw poule zitten

De eerste clubs hebben zich al weer aangemeld bij onze dienst. Dit zijn clubs uit de HKA, HKB, 1e klasse, 2e  klasse, 3e klasse en zelf een aantal clubs uit de 4e klasse.
Motiveer de clubs uit uw poule vandaag nog om deel te nemen aan wedstrijdvideo.com.

Meldt u vereniging snel aan via de aanmeld pagina (link).

Naast een aantal toezeggingen hebben onderstaande clubs zich officieel weer aangemeld voor seizoen 2016 / 2017 (bijgewerkt tot 20 september 2016).

AKC Almelo
Antilopen (Leusden)
Amicitia (Vriezeveen)
AVO (Assen)
BEP (Purmerend)
DES (Delft)
Dindoa (Ermelo)
DOS Kampen
Kv Drachten / van der Wiel (Drachten)
DVO / Accountor (Bennekom)
Exakwa/Centra Plaza (Lelystad)
Excelsior (Delft)
Fiks (Oegstgeest)
Fortis (Oost-Souburg)
Futura (Den-Haag)
GKV (Gorinchem)
HKC (Hardinxveld-Giessendam)
Hoogkerk (Groningen)
de Hoeve
IJsselvogels (Moordrecht)
Kinderdijk ( Alblasserdam )
KIOS (Ruinerwold)
KVA (Amstelveen)
KVS / Maritiem (Scheveningen)
KVZ (Zutphen)
Kv Mid-Fryslân (Grou)
Kv Rigtersbleek ( Enschede )
Meeuwen (Putten)
Merwede (Sliedrecht)
Nieuwerkerk
NKC’51 (Nijverdal)
ODIK (Barneveld)
ODO (Maasland)
ONDO (Grijpskerke)
OWK (Oostwold gem Leek)
Pernix (Leiden)
Phoenix (Zoetermeer)
Refleks (Rijswijk)
Rheko (Rheden)
Rhoda (Amsterdam)
Ritola (Zuidlaren)
Rust Roest (Eindhoven)
RWA (Poortugaal)
SCO (Oldeholtpade)
Sparta (Zwolle)
Sporting Delta (Dordrecht)
Sporting Trigon (Leiden)
Telstar (Hoevelaken)
Tilburg
Tjoba (‘s-Heer Hendrikskinderen)
TOP (Arnemuiden)
Twist (Vlaardingen)
Unitas / Perspectief (Harderwijk)
Valto (de Lier)
VEO ( Voorburg )
Victum / War Child (Houten)
Vitesse (Barendrecht)
Vriendenschaar (Hardinxveld-Giessendam)
KF de Wâlden (Tytsjerk/Oentsjerk)
de Waterpoort (Sneek)
ZKC’19 (Zuidwolde)
ZKV ( Zaandam )